Будівля редакційно видавничого комплексу «Деснянська Правда», де знаходиться Чернігівська обласна телерадіокомпанія.
«UA: Чернігів» (Філія НСТУ «Черні́гівська регіона́льна дире́кція»)[1] (раніше — Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія, Чернігівська ОДТРК, ЧОДТРК[2]) — обласна телерадіокомпанія в місті Чернігові.
З 2017 року є філією українського Суспільного мовлення — Національної суспільної телерадіокомпанії України.
Зміст
1Структура
2Історія
2.1Зміна керівництва після Євромайдану
3Обласне телебачення
4Обласне радіо
4.1Телеканал
4.2Радіо
4.3Покриття
5Див. також
6Примітки
7Посилання
Структура |
Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія складається з трьох структурних підрозділів:
обласного радіо;
обласного телебачення — телеканал «UA: Чернігів»;
міської державної телерадіокомпанії «Сіверська».
На сьогодні в ОДТРК за державним замовленням щомісяця виробляється близько 60 найменувань телерадіопрограм різного жанру і тематичної спрямованості, а також аудіо-, відеопродукція на замовлення.
Історія |
Історія обласної телерадіокомпанії (виробнича база в м. Чернігові) бере свій початок від історії створення обласного радіо в 1933 р, коли на Чернігівщині було створено обласний комітет радіомовлення. Подальші віхи становлення радіомовлення пов'язані з широкою радіофікацією області, створенням проводової мережі розповсюдження програм. Формування діючого технологічного комплексу почалося із введенням у 1960 р. в експлуатацію Будинку радіо, де було створено апаратно-студійний комплекс радіомовлення. Поряд з технічним розвитком також формувався і колектив працівників обласного радіо.
За десятиліття, що минули, змінилося кілька поколінь журналістів, в центрі уваги яких завжди був чернігівський край, його історія, культура, проблеми і здобутки. Сьогодні на озброєнні радіожурналістів стаціонарні студії та апаратні, оснащені сучасним устаткуванням вітчизняного і зарубіжного виробництва, портативні репортерські магнітофони, все це забезпечує оперативну підготовку матеріалів до ефіру. Завершується процес переходу на цифрову технологію монтажу і випуску програм в ефір.
Зміна керівництва після Євромайдану |
22 квітня 2014 року самооборона Чернігова вдруге навідалася до генерального директора Білібаєва Аркадія. Аркадій Білібаєв був поставлений за часів Януковича. Жив у готелі за державний кошт, коли приїзджав із Києва. Так і не вивчив українську мову. Громада Чернігова неодноразово вимагала його відставки[3].
Обласне телебачення |
Обласне телебачення (виробнича база в м. Чернігові) створене у складі облдержтелерадіокомпанії у 1996 р. і здійснює мовлення на місцевому телевізійному каналі обсягом до 17 годин на добу. Мовленням охоплена більша територія області, але мережа розповсюдження програм розбудовується і за кілька років планується розширити покриття до 80-90 %. Паралельно з формуванням внутрішньо-обласної мережі розповсюдження програм триває також процес технічного переоснащення на сучасні цифрові технології виробничої бази телебачення.
Обласне радіо |
Обласне радіо веде мовлення ранковими, денними та вечірніми блоками і розповсюджуються проводовою та ефірною мережею УР-І на понад 70 % території області.
Телеканал |
Радіо |
Новгород-Сіверське радіомовлення. 101.0 МГц
Покриття |
Карта покриття аналогового мовлення телеканалу «UA: Чернігів» та радіо «Новгород-Сіверське радіомовлення»
Національна суспільна телерадіокомпанія України (телебачення: UA: Перший·UA: Культура, радіо: UA: Українське радіо·UA: Радіо Промінь·UA: Радіо Культура)
Державне телебачення і радіомовлення
Іномовлення
Мультимедійна платформа іномовлення України (UATV)
Всесвітня служба радіомовлення України (Radio Ukraine International)
Парламентське мовлення
Дирекція телерадіопрограм Верховної Ради України (т/к Рада)
Закриті
Державні мовники
НТКУ
НРКУ
ДТРК «Культура»
Обласні філії НТКУ
Вінницька
Волинська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Луганська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Рівненська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Інші регіональні філії НТКУ
ДТРК «Крим»
Київська державна регіональна телерадіокомпанія
Криворізьке міське державне об’єднання телебачення і радіомовлення Дніпропетровської ОДА
Новгород-Сіверська державна міська телерадіокомпанія «Сіверська»
Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія
Див. також: Універсальна програмна послуга • Закон «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України»
Муніципалітети департаменту Йонна фр.муніципалітетФранціїБургундія-Франш-КонтеЙоннаПарижаДіжонаОсера Фонтен-ла-Гаярд Fontaine-la-Gaillarde Країна Франція Регіон Бургундія-Франш-Конте Департамент Йонна Округ Сан Кантон Сан-Норд-Ест Код INSEE 89172 Поштові індекси 89100 Координати 48°13′13″ пн. ш. 3°22′51″ сх. д. H G O Висота 111 - 234 м.н.р.м. Площа 10,61 км² Населення 502 (2011-01-01) Густота 47,31 ос./км² Розміщення Влада Мер Мандат Michel Papinaud 2014-2020 Фонте́н-ла-Гая́рд , Фонтен-ла-Ґаярд (фр. Fontaine-la-Gaillarde ) — муніципалітет у Франції, у регіоні Бургундія-Франш-Конте, департамент Йонна. Населення — 502 осіб (2011) [1] . Муніципалітет розташований на відстані [2] близько 105 км на південний схід від Парижа, 160 км на північний захід від Діжона, 50 км на північ від Осера. Зміст 1 Демографія 2 Економіка 3 Посилання 4 Див. т...
Списки ссавцівФауна ІталіїСписки:ІталіяСсавці Італії ІталіїМСОПХижіCetartiodactylaРукокриліКомахоїдніЗайцеподібніГризуниМСОП ссавці Італії ? Італія Біорегіон Біогеографічний екорегіон Голарктика Екозона Палеарктика Біом субтропічний ліс, альпійські луки, прісні води, континентальний шельф, континентальний схил Місцевість Континент Європа Країна Італія Територія Середземне море Фауна більшого обсягу За географією фауна Європи За систематикою ссавці, фауна Італії За екологією суходільна фауна, морська фауна За біогеографією теріофауна Європи Геологічний вік сучасність Особливості Видовий обсяг 121 Чужорідні види Genetta genetta, Ondatra zibethicus, Oryctolagus cuniculus, Rattus norvegicus, Rattus rattus, Sciurus carolinensis, Tamias sibiricus Список ссавців Італії містить перелік видів, записаних на території Італії (південна Європа) згідно з ...