Привид у броні Зміст Сюжет | У ролях | Виробництво |...


Фільми 2017Фантастичні фільми 2017Фільми англійською мовоюНауково-фантастичні фільми СШАФантастичні бойовики СШАКримінальні фільми СШАGhost in the ShellЕкранізації манґиФільми-антиутопіїКіберпанк-фільмиФільми про роботівФільми про кіборгівФільми IMAXФільми США 2017


англ.однойменною манґоюМасамуне Сіро30 березня2017 рокуСкарлетт ЙоганссонПілоу АсбекТакесі КітаноЖульєт БіношМайкл ПітткіборгфлешбекисвятилищеВеллінгтоніDreamWorksСтівен СпілбергАві АрадСкарлетт ЙоганссонПілоу АсбекVarietyМайкл ПіттTheWrapТакесі Кітано



















































































Привид у броні M:

Ghost in the Shell

Привид у броні.jpg
Оригінальний постер

Жанр
Науково-фантастичний
Режисер
Руперт Сендерс
Продюсер
Аві Арад і Steven Paul[d]
Сценарист
Джонатан Герман
Джеймі Мосс
На основі
«Привид у броні»
Масамуне Сіро
У головних
ролях

Скарлетт Йоганссон
Пілоу Асбек
Майкл Пітт
Оператор
Джесс Голл
Композитор
Лорн Белф
Кінокомпанія
Paramount Pictures
DreamWorks Pictures
Amblin Partners
Arad Productions
Дистриб'ютор
Україна B&H
Тривалість
106 хв.
Мова
англійська, японська
Країна
Flag of the United States.svg США
Рік
2017
Дата виходу
30 березня 2017 (Україна)
Кошторис
$110 млн[1]
Касові збори
$169.8 млн[2]
IMDb
ID 1219827
ghostintheshellmovie.com

Привид у броні у Вікісховищі?

«Привид у броні» (англ. Ghost in the Shell) — американський науково-фантастичний фільм, знятий Рупертом Сендерсом за однойменною манґою Масамуне Сіро[3]. Прем'єра стрічки в Україні відбулася 30 березня 2017 року. У головних ролях знялися Скарлетт Йоганссон, Пілоу Асбек, Такесі Кітано, Жульєт Бінош і Майкл Пітт. Фільм розповідає про жінку-кіборга, яка повинна зупинити небезпечного хакера.




Зміст






  • 1 Сюжет


  • 2 У ролях


  • 3 Виробництво


  • 4 Примітки


  • 5 Посилання





Сюжет |


Майор Міра Кілліан приходить до тями в лабораторії. Доктор Уелет пояснює їй, що батьки Кілліан померли в результаті атаки терористів, а від неї самої вдалося врятувати тільки мозок, поміщений до штучного тіла. Тепер вона — перший у світі бойовий кіборг з повністю синтетичним тілом, створеним компанією Hanka Robotics. Вона поєднує витривалість і швидкість машини зі здатністю самостійно приймати рішення. Кілліан призначають в оперативну контртерористичну групу «Дев'ятий відділ», завдання якої — зупиняти найнебезпечніших злочинців та екстремістів. Дев'ятий відділ зіштовхується з ворогом на ім'я Кудзе, єдиною метою якого є знищення високопоставлених працівників компанії Hanka Robotics в області кібер-технологій. Злочинець використовує злам роботів, тому в Hanka побоюються за безпеку Міри. Майор ігнорує наказ і кидається у бій, попри загрозу хакерської атаки на неї. Голова Hanka на прізвище Каттер погрожує її шефу, Арамакі, що закриє відділ, якщо його працівники займатимуться самоуправством. Арамакі повідомляє Каттеру, що відповідає не перед ним, а перед прем'єр-міністром. Міра через відсутність доказів наважується дослідити пам'ять зламаного робота і її тої ж миті намагається зламати Кудзе.


В ході розслідування Майора переслідують флешбеки. Доктор Уелет називає їх збоями, але Міра починає підозрювати, що від неї щось приховують. Коли до відділку доставляють злочинця з перезаписаною пам'яттю, Майор здогадується — так само могли вчинити з нею. Вирушивши на пошуки Кудзе, вона потрапляє в полон терориста. Від нього Кілліан особисто дізнається правду про своє минуле — вона не перший, а 99-й кіборг, всі попередні спроби помістити людський мозок у кібертіло закінчились невдало. Hanka Robotics знищувала всі сліди минулих експериментів, однак Кудзе вдалося втекти. Кудзе повідомляє, що його мета — помститися корпорації і відпускає Майора, яка вирушає на пошуки свого минулого. Першою вона відвідує доктора Уелет, яка спростовує, що терористи вбили батьків Кілліан. Майор, яка міркує, чи є вона людиною, зникає з виду всіх колег, відправившись пірнати глибоко в затоку. Там її знаходить колега Бато, а потім Майора затримують оперативники воєнізованого підрозділу компанії Hanka. Вони привозять її в лабораторію, де в цей час Каттер змушує Уелет вбити Майора, ввівши їй смертоносну рідину. Замість цього Уелет, симпатизуючи Майору і впевнена, що та — «більше, ніж людина», відпускає її і дає їй ключ від квартири, де «знаходиться її минуле». В квартирі Майор знаходить середніх років японку, яка говорить, що її донька, Мотоко, зникла, а потім їй повідомили, що та вчинила самогубство. Майор розуміє, що її справжнє ім'я — Мотоко Кусанаґі і вона була автором маніфестів проти повсюдної кіборгізації.


Слідуючи за флешбеками, Майор знаходить святилище, в якому вона ховалася, коли втекла з дому, і звідки її викрала корпорація Hanka. Біля святилища Мотоко зустрічає Кудзе, а потім згадує, що вони ховалися там разом. Каттер посилає до святилища бойового павукоподібного робота татикому. Робот завдає обом сильних ушкоджень, однак Мотоко вдається вирвати двигун татикоми, доклавши такої сили, що її руки рвуться. Впалого поруч з роботом Кудзе вбиває снайпер, якого відразу після цього застреллює інший член Дев'ятого відділу, Сайто. Арамакі приходить в офіс Каттера, а той погрожує знищити Дев'ятий відділ. У відповідь Арамакі повідомляє, що у нього є санкція від прем'єр-міністра, зв'язується з Мотоко і отримує дозвіл на вбивство Каттера.


У фіналі Мотоко приходить на могилу, де поховано її органічне тіло і зустрічає там матір. Вони обнімаються і мати визнає кіборга своєю донькою. Вирушаючи на наступне завдання, Мотоко подумки робить висновок про те, що кіборгізацію не зупинити. Але також про те, що людину визначають не її спогади і будова тіла, а вчинки.



У ролях |



































































Актор
Роль

Скарлетт Йоганссон

Міра Кілліан / Кусанаґі Мотоко майор Міра Кілліан / Кусанаґі Мотоко

Пілоу Асбек

Бато Бато

Такесі Кітано

Дайсуке Арамакі шеф 9-го відділу Дайсуке Арамакі

Жульєт Бінош

Велет доктор Велет

Майкл Пітт

Кудзе Кудзе
Чін Гань

Тогуса Тогуса
Ласарус Ратуере

Ісікава Ісікава
Таванда Маніймо

Бома Бома
Ютака Ізуміхара

Саїто Саїто
Ріла Фукусіма

гейша в червоному гейша в червоному
Каорі Момої

Хаїрі Хаїрі
Данусія Самал

Ладрія Ладрія

Майкл Вінкотт

Осмунд доктор Осмунд

Анамарія Маринка

Далін лікар Далін

Пітер Фердінандо

Каттер Каттер


Виробництво |


Зйомки почались 1 лютого 2016 року у Веллінгтоні в Новій Зеландії[4].


У 2008 році DreamWorks і Стівен Спілберг придбали права на виробництво кіноадаптації оригінальної манги. Аві Арад і Стівен Пол стали продюсерами, а Джеймі Мосс — сценаристом. У жовтні 2009 року було оголошено, що Лаета Калогрідіс замінив Мосса на його посаді. 24 січня 2014 стало відомо, що зніматиме стрічку Руперт Сендерс, за сценарієм Вільяма Вілера. Вілер, що працював над сценарієм близько півтора року, говорив: «Це величезна справа. Я думаю, що я був другим або третім у списку, і я знаю, що було принаймні шість або сім сценаристів». Джонатан Герман також працював над сценарієм. Зрештою відповідальність за сценарій поклали на Мосса і Ерен Крюгер.


3 вересня 2014 року почалися переговори з Марго Роббі щодо головної ролі. 16 жовтня з'явилася інформація, що DreamWorks запропонував Скарлетт Йоганссон 10 млн доларів за головну роль, після провалу переговорів із Роббі. 10 листопада 2015 року Пілоу Асбек був обраний на роль Бато. 4 лютого 2016 року видання Variety повідомило, що Майкл Пітт веде переговори про призначення на роль головного антагоніста. 3 березня 2016 року TheWrap повідомило, що японський актор Такесі Кітано зіграє Дайсуке Арамакі.



Примітки |





  1. Box Office: Can ‘Boss Baby,’ ‘Ghost in the Shell’ Top ‘Beauty and the Beast’?. Variety. March 29, 2017. Процитовано March 29, 2017. 


  2. The Ghost in the Shell (2017). Box Office Mojo. Процитовано 6 квітня 2018. 


  3. Alex Stedman (25 січня 2016). ‘Ghost in the Shell’ Moves to Paramount From Disney (англ.). Variety. Процитовано 3 лютого 2016. 


  4. Monique Friedlander (2 лютого 2016). Fitness fan! Scarlett Johansson cuts a low-key figure on training session in New Zealand as she takes a break from filming Ghost In The Shell (англ.). Daily Mail. Процитовано 3 лютого 2016. 




Посилання |




  • Привид у броні на сайті IMDb (англ.)


  • Привид у броні на сайті Kino-teatr.ua


  • Привид у броні на сайті Box Office Mojo (англ.)


  • Привид у броні на сайті Rotten Tomatoes (англ.)


  • Привид у броні на сайті Metacritic (англ.)


  • Привид у броні на сайті B&H






П:  Кінематограф П:  Фантастика П:  Наукова фантастика П:  США






Popular posts from this blog

Фонтен-ла-Гаярд Зміст Демографія | Економіка | Посилання |...

Список ссавців Італії Природоохоронні статуси | Список |...

Маріан Котлеба Зміст Життєпис | Політичні погляди |...